Met de overgang naar het nieuwe Vabi Platform verandert de manier waarop gebruikers inloggen in de Vabi EPA-software. Voorheen kon een licentiebestand worden gedownload via het klantenportaal en vervolgens worden geüpload in de software. Nu is dat niet meer nodig: met een persoonlijke inlog zijn gebruikers direct klaar om aan de slag te gaan. Deze nieuwe inlogmethode is echter alleen beschikbaar in Vabi EPA versie 10 en versie 11. Dit roept de vraag op: wat als je moet herlabelen in een oudere versie van Vabi EPA?
Licentiebestanden voor oudere versies
Voor gebruikers van Vabi EPA versie 9, versie 8 en de oudere varianten Vabi EPA-W en Vabi EPA-U blijft het oude licentiebestand bruikbaar tot 1 april 2025. Dit bestand kan nog gedownload worden via het oude klantenportaal (user.vabi.nl). Zodra het bestand is gedownload, kan het handmatig worden geüpload in de desbetreffende versie van de software, zodat gebruikers hun werkzaamheden kunnen voortzetten.
Beschikbaarheid en ondersteuning
Alle oudere EPA-versies zijn beschikbaar op de website van Vabi. Gebruikers kunnen deze vinden via het menu Support > EPA NTA 8800 > Downloads. Mocht er hulp nodig zijn bij het downloaden of installeren van een oudere versie, dan staat de Service & Support afdeling klaar om vragen te beantwoorden via telefoon of e-mail.
Met deze overgang naar het nieuwe platform zorgt Vabi voor een gestroomlijnd en efficiënter licentiebeheer.